Volné pracovní místo UKLÍZEČ/KA

15.9.2016
CNC TVAR s.r.o.
Místo pracoviště
Kateřinská 235, Stráž nad Nisou, 463 03, Stráž nad Nisou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

POŽADUJEME:

  • úklidové práce v administrativní i výrobní části společnosti
  • příjemné vystupování

NABÍZÍME:

  • místo práce ve Stráži nad Nisou
  • nástup listopad 2016
  • plný úvazek
  • doba určitá
  • finanční ohodnocení 12 – 14 tisíc hrubého/měsíc
  • příjemné pracovní prostředí

Životopis zasílat na kontakt: Taťána Vašíčková poslat email

Podobné nabídky práce

Uklízeč/ka
Úklid administrativních budov, průmyslových hal, domácností, bytových domů
REKRA s.r.o. Jablonec nad Nisou, okres Jablonec ... Plný úvazek, Brigády
včera
Uklízeč
Úklid tramvají, autobusů a vozovny
REKRA s.r.o. Mrštíkova 3, Liberec Plný úvazek, Brigády
týden
POKOJSKÁ/Ý-UKLÍZEČ/KA
zaslat životopis e-mailem nebo se hlásit předem telefonicky
JEŠTĚD, spol. s r.o. 153, Liberec Plný úvazek, Brigády
včera
UKLÍZEČ/KA
Spolehlivost Hlásit se předem telefonicky nebo zaslat životopisy e-mailem.
MG Services s.r.o. nám. Tržní 1338, Liberec Plný úvazek
včera
OBSLUHA - RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL
Náplň práce: ruční mytí vozů, vč. čištění interiérů, vyzvedávání a odvoz vozu zákazníkovi, pomocné práce na dílně. Požadavky: zajištění pojištění odpovědnosti + ŘP sk. B podmínkou, aktivní řidič. Hlásit se předem e-mailem. ...
Auto Apko s.r.o. Košická 877/3, Liberec Plný úvazek
týden
EXPEDIENT/KA A VÝDEJ STRAVY, ÚKLID
CHARAKTERISTIKA: pomocné a úklidové práce pro Menzu Husova, Liberec: příprava a výdej jídel, provádí úklid pracovních ploch a náčiní, mytí bílého a černého nádobí včetně kuchyňských strojů a příslušenství, obsluha mycích strojů, v ...
Technická univerzita v Liberci Studentská 1402/2, Liberec Plný úvazek