Volné pracovní místo  UKLÍZEČ/KA

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 11 900 Kč / měsíc

  • Místo výkonu práce: K Biřičce č.p. 1240, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové 8

UKLÍZEČ/KA
  • pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení, nástup možný ihned, jednosměnný provoz, plný úvazek (40 hod. týdně), stabilní zázemí veřejného poskytovatele registrovaných sociálních služeb
  • Náplň práce: výkon práce dle kompetencí daných vyhláškou.
  • Požadujeme: minimálně ukončení základního vzdělání, doložení dokladu o dokončeném studiu, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, trestní bezúhonnost, samostatnost, pečlivost.
  • Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 564/2006 v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, noční směny; po zapracování osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe
  • V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky na tel. použijte odpovědní formulář (mezi 8:00 a 15:00) nebo e-mailem použijte odpovědní formulář (Mgr. Nina Schafferová)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2017 do 14.6.2018