Volné pracovní místo  Úředníci ve skladech

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • koordinace zaměstnanců ve skladu, zajištění svozu zaměstnanců na směny a odvozu ze směn,
  • vedení a zajištění výkazu evidence,
  • pořizování jednoduchých administrativních zpráv
  • zodpovědnost za chod skladu
  • skladování, výpomoc v provozu dle potřeby
  • práce v chladném prostředí (2-12 C)

Požadujeme:
  • fyzicky náročná práce - zvedání a manipulace s těžkými břemeny - nutný dobrý zdravotní stav
  • výpis z rejtříku trestů
  • manuální zručnost, odpovědnost, samostatnost,spolehlivost, dobrá pracovní morálka,
  • řidičský průkaz sk.B
  • Dle potřeby možný výkon práce v noční směně
Kontakt: telefonicky pondělí a středa 9:00-15:00, životopisy zasílejte e-mailem

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2022

Máte zájem o nabídku Úředníci ve skladech?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Irina Riskó z Alpha Logistics s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Úředníci ve skladech

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.