Volné pracovní místo  úředník/úřednice odboru dopravy Městského úřadu Písek

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 23 390–34 370 Kč / měsíc

Druh práce: zajišťování správních činností na úseku dopravy a silničního hospodářství
Pracovní náplň: zajišťování agendy silničního správního a speciálního stavebního úřadu, udělování a odnímání oprávnění k provozování stanic technické kontroly a stanic měření emisí, výkon působnosti dopravního úřadu pro taxislužbu, vedení agendy související s likvidací vraků, projednávání přestupků, BESIP
Místo výkonu práce: správní obvod města Písek jako obce s rozšířenou působností
Doba výkonu práce: doba neurčitá
Předpokládaný nástup: 1.6.2024 nebo dle dohody
Platové podmínky: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. – příloha č. 1 (plat se stanoví podle délky započitatelné praxe + příplatky)
Bonusy: příspěvky ze sociálního fondu (příspěvek na penzijní připojištění, rekreaci, stravenky)
Předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.
Požadavky:
minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání,
vzdělání technického směru (dopravní, stavební), právní, regionální rozvoj nebo veřejná správa výhodou,
zkouška odborné způsobilosti na úseku vykonávané agendy výhodou,
orientace v zákoně o pozemních komunikacích a v zákoně o provozu na pozemních komunikacích výhodou,
řidičský průkaz minimálně skupiny B – aktivní řidič podmínkou,
znalost práce s počítačem,
zkušenosti se spisovou službou GINIS výhodou,
znalost práce se systémem GIS výhodou,
praxe ve veřejné správě na uvedeném úseku výhodou.
Písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s povinnými přílohami zašlete na adresu:
Městský úřad Písek, kancelář úřadu, Ing. Lenka Nohejlová, Velké náměstí 114, 397 19 Písek nebo odevzdejte na podatelně MÚ Písek nejpozději do 07.05.2024. Za rozhodující se považuje datum přijetí na podatelně MÚ. Obálku s přihláškou označte „Výběrové řízení – doprava a silniční hospodářství“.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku úředník/úřednice odboru dopravy Městského úřadu Písek?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Lenka Nohejlová z Město Písek

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku úředník/úřednice odboru dopravy Městského úřadu Písek

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.