Volné pracovní místo ÚVĚROVÝ A PŘEPÁŽKOVÝ SPECIALISTA

11.5.2016
Wüstenrot pojišťovna a.s.
Hroznová 46/17, České Budějovice 1, 370 01, České Budějovice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Požadavky: základní znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint), řidičský průkaz sk. B výhodou, komunikativnost, čistý trestník rejstřík, organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, cílevědomost, profesionální vystupování, maximální pracovní nasazení a flexibilita.
Náplň práce: komunikace s klienty, finanční a úvěrové poradenství, správa klientské agendy. Nabízíme: odměny spojené s kariérovým růstem, motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu s počáteční podporou, nadstandardní bezplatné zaškolení a podpora nadřízeného, souvislý systém odborného vzdělávání, firemní benefity, možnost kariérního růstu. Možno i na DPP.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

DPP - PRACOVNÍK OBCHODNÍHO KLIENTSKÉHO MÍSTA - zásutp
Náplň práce: obsluha stávajících klientů ČSOB pojišťovny, profesionální finanční poradenství, servis klientům ČSOB Pojišťovny, péče o nové klienty ŘP skupiny B Kontaktujte e-mailem.
Jaroslava Štindlová O. Nedbala 332/18, České Budějovice Brigády
aktivní
DLUHOVÝ PORADCE
Poradce pomáhá řešit dluhové potíže lidem, kteří se na nás obrátí. Popradenství se poskytuje prostřednictvím telefonu, emailu či osobní schůzky. Práci lze vykonávat na pobočce, případně je možnost pracovat přímo z domova. Požadav ...
Dluhová poradna s.r.o. Pekárenská 1112/51, České Budějovic... Plný úvazek, Zkrácený úvazek