Volné pracovní místo  Úvěrový specialista/stka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Popis pozice:
-. Aktivní obchodní (akviziční) činnost
  • Analýza finančních potřeb a záměrů klienta
  • Péče o stávající i nově získanou klientelu
  • Kvalitní a profesionální poradenský servis
  • Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti
  • Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
  • Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti
  • Účast na poradách
  • Uchazeči s praxí na pozici Manažer = vedení týmu poradců

Nabízíme:
  • zázemí přední české společnosti
  • Intenzivní podporu při startu
  • ZDARMA vstupní školení
  • Komplexní produktové portfolio
  • Propracovaný vzdělávací program
  • Možnost využití zázemí kanceláře v dané lokalitě
  • Možnost reálně ovlivnit svůj příjem = vynikající finanční ohodnocení
  • Benefity
  • Call Centrum

Požadujeme:
-Minimálně ÚSO s maturitou ,vhodné i pro absolventy,
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikativnost
  • Příjemné vystupování a proklientský přístup
  • Zkušenosti z finanční sféry výhodou, ne však podmínkou
  • Znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič výhodou
Pokud Vás tato nabídka zaujala pak své strukturované životopisy nejlépe i s fotografií zasílejte na uvedený email použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017