Volné pracovní místo  vědecký pracovník - se zaměřením na biologii a intenzivní chov ryb

Firma
Vzdělání minimálně
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod
přijme pro Laboratoř intenzivní akvakultury zaměstnance na pozici
VĚDECKÝ PRACOVNÍK – SE ZAMĚŘENÍM NA BIOLOGII A INTENZIVNÍ CHOV RYB
Náplň práce:
Vědecko-výzkumná činnost, příprava a řešení vědeckých projektů spojených s činností laboratoře (NAZV, pilotní projekty OP Rybářství, Eureka, Interreg, EU projekty v rámci H2020 apod.)
Realizace mezinárodní spolupráce
Samostatné provádění experimentů spojených s moderními metodami intenzivního chovu, reprodukce a biologie ryb v experimentálních rybochovných zařízeních, rybnících a specializovaných laboratořích včetně vyhodnocení získaných výsledků
Obsluha a údržba laboratorního zařízení
Produkce VaV výstupů včetně publikování získaných výsledků v anglickém jazyce v rámci vědeckých časopisů s impakt faktorem
Konzultační a poradenské služby v oblasti chovu ryb
Realizace vysokoškolské výuky včetně samostatného vedení bakalářských a diplomových prací
Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání s titulem minimálně Ph.D. / CSc. získaným v rámci biologického, rybářského či zemědělského oboru
Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem)
Pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či pedagogického pracovníka
Zkušenosti s chovem a reprodukcí ryb
Zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka
Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.)
Nabízíme:
Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu
Příjemné pracovní prostředí
Nově vybudované experimentální zázemí laboratoře
Možnost osobního i profesního rozvoje
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na kurzy AJ, zvýhodněný mobilní tarif, zajímavé zahraniční pracovní pobyty)
Uvažovaný nástup: duben 2017 Pracovní úvazek: 1,0
Mzda: 25 – 30 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU)
Místo výkonu práce: Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728/ II, 389 01 Vodňany
Profesní životopis, motivační dopis, doklad o nejvyšším ukončeném vzdělání a seznam autorských publikací zasílejte Miladě Vazačové na e-mail použijte odpovědní formulář nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 28.2.2017

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017