Volné pracovní místo  vedoucí a mechanik pneuservisu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 400–28 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Terezínská č.p. 472/62, 410 02 Lovosice 2.
Náplň práce: Zodpovědnost za řízení veškerých činností na prodejně včetně vedení zaměstnanců a dosahování stanovených výkonových a finančních cílů, obsluha zákazníků, manipulace s hotovostí, fakturace, mechanická práce - pneuservis (demontáž, montáž, vyvažování a mytí pneu)
Požadujeme:
středoškolské vzdělání technického směru
znalost práce na PC
praxe v oboru autoservis a zkušenosti s vedením a motivací lidí vítána
příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
orientaci na plnění cílů, podnikatelský duch
samostatnost, schopnost učit se novým věcem
řidičský průkaz sk. B
trestní bezúhonnost
Nabízíme: možnost nákupu zboží za výhodné ceny.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky (Po - Pá 9,00 - 16,00hod.), e-mailem nebo osobně na adrese místa výkonu práce (Po - Pá 9:00 -16:00).

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017