Volné pracovní místo  Vedoucí a obsluha kanceláře/prodejce lyžařské školy

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 200 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Vedoucí a obsluha kanceláře / prodejce lyžařské školy
Nabízíme:
  • DPP
  • zaměstnání od prosinec - březen (do rozjezdu a otevření lyžařských areálů možnost práce z domu / home office)
  • místo vhodné pro muže i ženu (vhodné pro absolventy SŠ)
  • mzdové rozpětí od 200 Kč/ hod + odměny (výše mzdového ohodnocení dle výsledků, praxe, zkušeností a jazykových znalostí)
Zaměstnanecké benefity:
  • příspěvek na dopravu
  • firemní oblečení
  • možnost tréninků s týmem instruktorů
Požadujeme::
  • pro absolventy SŠ
  • upřednostňujeme zájemce o práci z trutnovska a okolí s dojezdovou vzdáleností do
Janských Lázní
  • znalost cizích jazyků na komunikativní úrovni slovem i písmem
( Aj nebo Nj, popřípadě znalost polštiny velkou výhodou! )
  • příjemné vystupování a komunikativnost!
  • zkušenosti z prostředí kanceláře lyžařské školy výhodou
  • znalost práce na pc
  • časovou flexibilitu
  • dobré organizační schopnosti
  • schopnost vedení týmu
  • odolnost vůči stresu
Popis pozice:
  • vyřizování písemných a telefonických objednávek s českými i zahraničními klienty
  • organizace a plánování výuky instruktorů lyžařské školy dle přijatých objednávek
  • samostatné jednání s klienty lyžařské školy
  • příjem a evidence tržeb, výkazů a mezd

Info:
Místo výkonu: pobočka lyžařské školy ve SkiResortu Černá hora - Janské Lázně
tel. použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 11.3.2024