Volné pracovní místo  Vedoucí callcentra a obchodního teamu

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–22 000 Kč / měsíc

M&S fair Agency s.r.o. vypisujeme výběrové řízení na Vedoucí Call centra a obchodního teamu

Práce na HPP, místo výkonu Jablonec n Nisou
Jsme česká společnost působící v oblasti energetiky a hledáme schopného a samostatného člověka pro koordinaci práce telefonních operátorů a administrativní činnosti spojené se zpracováním smluv.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
  • Řízení práce Call centra
  • Řízení nového projektu
  • Vedení agendy a správa smluv
  • Administrativní a organizační podpora obchodního teamu

POŽADUJEME:
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Rozhodnost a samostatnost
  • Dobrá znalost práce s Excel a Outlook

NABÍZÍME:
  • Zajímavé ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Časovou flexibilitu, možnost práce i z domu
  • Vlastní organizace práce

KONTAKT:
V případě zájmu o nabízenou pozici nám prosím zašlete svůj strukturovaný profesní životopis s motivačním dopisem na použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016