Volné pracovní místo  Vedoucí charitní pečovatelské služby, metodik/čka

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 34 000 Kč / měsíc

CHCETE BÝT SOUČÁSTÍ CHARITNÍHO TÝMU A DĚLAT SMYSLUPLNOU PRÁCI?
HLEDÁME VEDOUCÍ/VEDOUCÍHO PEČOVATELSKÉ SLUŽBY A METODIKA
NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za provoz Charitní pečovatelské služby, vedení týmu služby, metodické vedení sociálních pracovníků charitních služeb, zodpovědnost za kvalitu služeb, účast na odborných kolegiích metodiků a vedoucích služeb, spolupráce s institucemi, úřady, prezentace služby, zpracovávání směrnic a vnitřních předpisů, administrativní činnost, jednání s klienty a opatrovníky, uzavírání/ukončování smluv s klienty
POŽADUJEME: vzdělání VŠ, VOŠ - obor sociální práce, speciální pedagogika, sociální pedagogika, právo, znalost zákona 108/2006 Sb., o soc. službách, orientace v dalších právních předpisech, schopnost vést a řídit tým, velmi dobré komunikační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, důslednost, spolehlivost, férové jednání, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, loajalitu, empatii, organizační schopnosti, schopnost prezentovat službu, odolnost vůči stresu, výpis z rejstříku trestu, osobní zakotvení v morálních hodnotách, motivaci pracovat v církevní organizaci, respekt k jejímu poslání, křesťanským hodnotám a Kodexu
NABÍZÍME: práci, která má smysl, je přínosná pro jednotlivce i společnost, příjemný kolektiv, podporu, interní supervize, zaškolení, možnost seberealizace, dalšího odborného růstu a profesního rozvoje, zapojení do rozvoje služeb Charity, kvalitní pracovní vybavení, pružná pracovní doba, zázemí stabilní neziskové organizace, práci postavenou na křesťanských hodnotách, 5 týdnů dovolené, další benefity
Předpokládaný nástup: květen 2024, nebo dle domluvy
Místo výkonu práce: region Moravskotřebovsko a Jevíčsko
Výše úvazku, hlavní pracovní poměr: 1,0 - 40 hod. týdně
KONTAKT: emailem
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 30. 4. 2024 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VEDOUCÍ CHPS, METODIK", nebo scanem na e-mail: použijte odpovědní formulář
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.5.2025