Volné pracovní místo  Vedoucí design interiéru, UX/UI (m/ž)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 150 000–200 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
ŠKODA AUTO a.s. okres Mladá Boleslav + Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář
osobně

-Náplň práce
  • Rídí designové návrhy - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
  • Koordinuje spolupráci s externími dodavateli - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
  • Rídí vývoj a strategii designu exteriéru, interiéru i barev vč. výroby modelu a zpracování designu do CAD dat,
  • Kontroluje proces designu dle milníku - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
  • Schvaluje podklady k designovým prezentacím - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
  • Zadává podřízeným zamestnancům pracovní úkoly,
  • Schvaluje základní vzorek materiálu - barevné specifikace,
  • Metodicky řídí strategii a filozofii designu - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
  • Vyhodnocuje nové trendy v designu - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
  • Kontroluje práci podřízených zamestnanců,
  • Řídí pracovní procesy v roli vlastníka,
  • Požadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
  • Požadujeme min.Bc. vzdělání, zaměření na Design a umění výhodou
  • zkušenost s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítána

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Vedoucí design interiéru, UX/UI (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí design interiéru, UX/UI (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.