Volné pracovní místo  Vedoucí dopravy - logistik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Tovární č.p. 1932/30, Ústí nad Labem.
Popis:
Hledáme do týmu silnou osobnost, která ve společnosti vybuduje fungující systém logistiky. Podstatnou náplní práce budou rovněž činnosti spojené s dopravou.
Co vás čeká
Nastavení logistických procesů a jejich neustálé zlepšování;
Zajištění importu a exportu materiálu a hotových výrobků v optimální kvalitě a čase;
Zajištění plynulého zásobování, plánování rozvozových tras, dohled nad dodržováním termínů;
Příprava plánu dopravy; vedení příslušné dopravní dokumentace a evidence;
Komunikace s řidiči i smluvními dopravci;
Správa vozového parku;
Sledování a optimalizace nákladů na dopravu;
Komunikace s ostatními odděleními společnosti (nákup, velkoobchod, sklad, výroba).
Co požadujeme:
SŠ vzdělání technického zaměření;
Praxe v oboru dopravy a logistiky vítána;
Výbomé organizačnía komunikační schopnosti;
Pokročilá znalost práce na PC (MS Office);
Řidičský průkaz sk. B;
Proaktivní myšlení, samostatnost a iniciativa.
Co vám můžeme nabídnoutUplatnění ve stabilní tuzemské společnosti;
Platové podmínky v závislosti na schopnostech;
Zaměstnanecké benefity (stravenky, 13 . plat, odměňování pracovních výročí)
Nástup lhned
Hlásit se na uvedený e-mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016