Volné pracovní místo  Vedoucí ekologie a BOZP a PO - "Environment Health Safety-EHS "

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • Vzdělání ÚSO nebo VŠ obor životní prostředí, ekologie, řízení bezpečnosti práce, praxe jeden rok v oboru
  • Znalost legislativy životního prostředí, bezpečnosti práce a požární ochrany
  • Znalost anglického jazyka na úrovní pokročilý slovem i písmem
  • Znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Orientace v technické a stavební dokumentaci výhodou
  • Komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu
Náplň práce:
Řízení a implementace EHS programů koncernu RIETER do struktury Novibry Boskovice s.r.o., příprava prezentací, vytváření a posuzování interní dokumentace týkající se bezpečnosti práce a životního prostředí (provozní řády, směrnice, metodické postupy) za účelem zajištění souladu se všemi zákonnými požadavky bezpečnosti práce, požární ochrany a ekologie životního prostředí, zpracování výkazů a reportů.
Do výběrového řízení zařazujeme na základě žádosti, strukturovaného profesního životopisu v ČJ a AJ , kopie nejvyššího dosaženého vzdělání a fotografie.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiná způsobilost - znalost legislativy životního prostředí, bezpečnosti práce a požární ochrany

Benefity

  • Jiné výhody - * Smluvní mzdu , zaškolení profesní růst
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - Odměny před dovolenou a vánočními svátky

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017