Volné pracovní místo  Vedoucí elektroúdržby

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Holešov
  • Popis pozice: Vedení týmu deseti elektrikářů ve výrobním závodě, Vedení a koordinace aktivit elektroúdržby, příprava údržbových plánů, příprava rozpočtu a harmonogramu prací, Organizace elektroúdržby, vytváření plánů preventivní a prediktivní údržby, integrace diagnostických metod, Řízení a plánování oprav výrobních zařízení a jejich zpětné uvedení do výroby včetně úpravy dokumentace a aktualizace dle standardů Nestlé, Spoluúčast na projektech v oblasti automatizace, Implementace informačního systému pro řízení údržby, zavádění Kaizen (TPM) metody do údržby, Řízení spolupráce jednotlivých oddělení, koordinace subdodavatelů, zajištění BOZP a hygieny, Klasifikace nákladů a návratnost investic do údržby, reporting vedoucímu technického odboru
  • Požadavky: VŠ nebo SŠ technického zaměření, Praxe na obdobné pozici, Komunikativní znalost AJ, Výhodou je orientace v problematice automatizace, Vyhláška 50, § 6-8, číst a porozumět elektro dokumentaci, práce na PC (MS Office, Outlook, Internet)
  • Zaměstnanecké výhody: Příplatky nad zákonný rámec, 25 dní dovolené, 5 dní flexi volna, Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu, Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč, Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity, Masáže, Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus - 7.200 Kč ročně + příspěvek na dítě 600 Kč ročně, Návratné bezúročné půjčky - až do výšky 40.000 Kč, Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu - až 24.500 Kč, Slevy a nabídky sjednané s jinými společnostmi - slevy a speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilů
  • Po ukončení zkušební doby: Příspěvek na penzijní anebo životní připojištění - až 1.050 Kč, Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace - až 20.000 Kč, Sociální výpomoc pro mimořádné závažné případy - až 20.000 Kč
  • doba určitá 1 rok s možností prodloužení
  • Osobní kontakt je možný přímo na pracovišti Po-Pá, v době 9:00-12:00 hod. (vhodné zavolat předem, paní Matušková, tel: použijte odpovědní formulář ) nebo kontakt telefonicky Po-Pá v době 9:00 - 14:00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - elektrotechnik dle § 6 + § 19 zákona 250/2021 (§5,6 vyhl. 50/78)
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - vedoucí elektrotechnik dle § 7 + § 19 zákona 250/2021 (§7,8 vyhl. 50/78)
  • Činnosti dle NV 194/2022 Sb. - revizní technik dle § 8 + § 11 zákona 250/2021 (§9 vyhl. 50/78)
  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování - Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma
  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené, 5 dní flexi volna
  • Zvláštní prémie - viz poznámka místa
  • Jiné výhody - Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč, Odměna dárcům krve až 4 000 Kč

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Vedoucí elektroúdržby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Barbora Matušková z Nestlé Česko s.r.o.

Aktualizováno před 3 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí elektroúdržby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.