Volné pracovní místo  Vedoucí gastro provozovny

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ GASTRO PROVOZOVNY
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou a min. praxi 3 roky v oboru na stejné nebo obdobné pozici, znalost cizího jazyka (AJ/NJ), administrativní a ekonomické znalosti, práce s MS Office, znalost skladového hospodářství, zodpovědnost, řídící a organizační schopnosti, profesionální vystupování, komunikativnost,výhodou je znalost programu BlueGastro
Pracovní náplň:dodržování profesionálního přístupu ke klientovi, kontrola dodržování všech zákonných ustanovení a předpisů při manipulaci s hotovými pokrmy a nápoji (HACCP), kontrola správného nastavení všech zařízení používaných během provozu a zápis požadovaných údajů
kontrola dodržování všech měr a objemů při výdeji jídel a nápojů, kontrola a správné uskladňování všech prodávaných výrobků, sledování stavu zásob, tvorba objednávek, příprava harmonogramů směn pro podřízené pracovníky, kontrola dodržování pracovních směn a předepsaných odpracovaných hodin, kontrola plnění pracovních povinnosti všech podřízených pracovníků dle jejich pracovního zařazení, dodržování provozního pořádku, vykonávání inventury podle pokynů nadřízené osoby a zodpovědnost za správnost vytištěných materiálů
Nabízíme: měsíční plat od 30 000,- Kč, nástup možný ihned, možnost ubytování, benefitní program, možnost dlouhodobé spolupráce, práce v mladém kolektivu
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu použijte odpovědní formulář v odkazu volná místa.
použijte odpovědní formulář
Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 2.1.2018