Zařazeno v oborech:
Administrativa
Pozice:
Office manager
Lokalita:
Pardubice
Zveřejnil:
Úřad práce Pardubice
Může se Vám hodit:
Office manager Pardubice

Volné pracovní místo Vedoucí kanceláře

1.9.2016
Jakub Němeček
Místo pracoviště
V Ráji 536, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pardubice
Pracovní náplň:

  • řízení a koordinace všech aktivit kanceláře
  • administrativní práce
  • denní komunikace s podřízenými
  • rozvoj, motivace, koučování podřízených
  • zodpovědnost za rozvoj pracoviště a za obchodní výsledky
  • pravidelný reporting výsledků a controlling

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost
  • velmi dobré komunikační, organizační, prezentační a argumentační schopnosti
  • schopnost motivovat sebe i druhé
  • samostatnost, flexibilita a aktivní přístup
  • příjemné vystupování

Nabízíme:

  • motivující fin. ohodnocení včetně prémií
  • osobní rozvoj formou vzdělávacích programů
  • individuální možnosti školení a celorepublikově platných certifikací
  • možnost seberealizace a dalšího kariérního růstu
  • firemní akce (team building, rodinné a společenské akce)
  • příjemný kolektiv s osobními vztahy

Zaměstnanecké výhody: osobní benefity, zvláštní manažerské prémie, firemní telefonní tarif, slevy pro rodinné příslušníky
Místo je vhodné i pro absolventy.

Své životopisy zasílejte na email poslat email
Do předmětu napište název pozice o kterou se ucházíte.