Volné pracovní místo  VEDOUCÍ KONSTRUKCE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • vedení a rozvoj týmu konstrukce
  • technická podpora výroby
  • komunikace se zákazníkem v českém i cizím jazyce, předávání konstrukce a nástrojů zákazníkovi
  • podpora při řešení dílčích problémů
  • podpora činnosti pracovníků nástrojárny při údržbě a drobných opravách zajišťovaných interně
  • úzká spolupráce s oddělením výroby
  • zajištění souladu činností nástrojárny s rozpočtovými pravidly společnosti, plnění stanoveného rozpočtu nástrojárny
Požadavky:
  • SŠ nebo VŠ technického (strojírenského) zaměření
  • zkušenosti s lisovacími nástroji nebo praxe v nástrojárně min. 3 roky
  • znalost technologie lisování
  • zkušenosti s automobilovým průmyslem vítány
  • NJ s technickým zaměřením na komunikativní úrovni, AJ výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC a v programu CAD
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
  • mzdu dohodou - cca 50 000,- Kč dle zkušeností
  • zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • profesní a osobní růst
  • zajímavou a náročnou práci v atraktivním oboru dodavatele automobilového, leteckého a vesmírného průmyslu
  • další zaměstnanecké benefity vyplývající z motivačního programu
  • služební vozidlo i k soukromým účelům
  • mobilní telefon
  • notebook
  • možnost nástupu ihned, ale není podmínkou
Životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - CAD
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.5.2016