Volné pracovní místo  Vedoucí konstruktér/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
projektování a navrhování ocelových konstrukcí, návrhy na výstavbu nádrží, posklizňových linek, spodních staveb; vytváření výkresové dílenské dokumentace; spolupráce s projektanty a konstruktéry při tvorbě projektové a dílenské dokumentace; spolupráce při technických jednáních se zákazníkem; konstrukční zpracování zakázek; navrhování technických řešení;
zpracování výkresové dokumentace

Požadavky:
vzdělání VŠ v oboru stavebním (pozemní stavby - ocelové konstrukce); praktické zkušenosti v oboru výstavby nádrží a sil (výhodou); znalost AJ na komunikační úrovni; praxe na obdobné pozici min. 3 roky; vysoké pracovní nasazení, morální kredit, loajalita, důvěryhodnost; autorizace v oboru (výhodou); samostatnost, silné analytické a technické myšlení; znalost programu AutoCAD, Autodesk Inventor; flexibilita, praktické myšlení a zodpovědný přístup; zájem o reprezentovaný výrobní obor, včetně prohlubování odborných znalostí; schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu; týmový hráč s pochopením pro úzkou spolupráci v rámci menšího pracovního kolektivu

Nabízíme:
odměňování závislé na osobních výkonech a výkonech celé společnosti; příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu; vzdělávací kurzy, školení; moderní pracovní prostředí; mobilní telefon a notebook; osobní ohodnocení, prémie; zázemí stabilní české společnosti

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: MORKUS Morava s.r.o., Hranice VII-Slavíč č.p. 109, 753 61 Hranice 4

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017