Volné pracovní místo  Vedoucí kosmetické laboratoře ( manažer výroby )

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Václavské náměstí č.p. 870/6, Trmice.
Náplň práce: řídí, organizuje, plánuje bezproblémový chod výroby; motivuje a organizuje práci podřízených zaměstnanců; stanovuje výrobní plány a reálnou výrobní politiku v souladu s firemní strategií; koordinuje a optimalizuje činnosti v rámci stanovených procesů; navrhuje systémové a procesní změny a jejich realizaci ve spolupráci s podřízenými; dohlíží a sestavuje metodiku udržování výrobního zařízení, výrobních a kontrolních měřidel ve vyhovujícím stavu; průběžně kontroluje a hodnotí výrobní a finanční plány; zpracovává analýzu výrobních procesů a informace o průběžném stavu výroby; reprezentuje firmu na jednáních s dodavateli a zákazníky; odpovídá za plnění pravidel SVP a systému jakosti; účastní se porad vedení společnosti; v rozsahu své činnosti vede potřebnou administrativu a dokumentaci ISO, SVP a HACCP
Požadujeme: povědomí o ekonomice výroby; vedení zaměstnaců a řízení výroby; koncepční a strategické myšlení; dobré organizační a komunikační schopnosti; vývoj nových a inovace stávajících výrobků; spolupráce na technologických postupech výroby; kvalitativní hodnocení surovin a finálních výrobků; vytváření produktové dokumentace; spolupráce s manažerem jakosti; schopnost optimálně nastavit kompetence a pravomoce svých podřízených; znalost práce na PC( MS Office); znalost AJ-pokročilá;
Nabízíme: mzdu 25 000 - 30 000,- Kč., příspěvek na obědy, sleva na kosmetiku Original ATOK, sleva na kosmetické a masérské služby.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017