Volné pracovní místo  Vedoucí lékař/ka pro gastroenterologickou ambulanci

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 55 000 Kč / měsíc

Náplň práce: plný nebo částečný úvazek, vyšetření pomocí endoskopie, sonografické vyšetření,
konzultace s pacienty, provádění měření a vyšetření, prevence a diagnostika chorob

Požadujeme:
  • ukončené VŠ, odborná způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění + specializovaná způsobilost v oboru GASTROENTEROLOGIE
  • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování
  • pracovitost, spolehlivost a odpovědnost
  • profesionální a proklientský přístup

Nabízíme:
  • jednosměnný provoz
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou zaměstnavatele)
  • slevy v partnerské lékárně

Benefity:
  • zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti.
Vhodné i pro OZP. Pracovní doba: 6-14 hod. Kontakt: e-mailem.

Požadované vzdělání

Benefity

  • Jiné výhody - bonusový systém společnosti. slevy v partnerské lékárně

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2020