Volné pracovní místo  Vedoucí logistiky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici min. 5 let (logistika, stavebnictví, vedení týmu)
  • znalost práce na PC, velmi dobrý znalost práce v programu MO (excel, word, outlook a další)
  • spolehlivost, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost, dobré vyjednávací a komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič, další kategorie výhodou

Pracovní náplň:
  • zajišťování návaznosti plánovaných prací
  • každodenní rozdělování pracovníků pro konkrétní realizace
  • průběžné vyhodnocování plnění zadaných prací
  • ověřování zajištění technologie, materiálů a dopravy pro následující dny
  • komunikace se stavbyvedoucími
  • samostatné vedení pracovního týmu
  • organizace výroby pro jednotlivé zakázky a následná logistika výrobků a materiálu k jejich zajištění
  • kontrola technického stavu vozového a strojního parku

Zaměstnanecké výhody: stravenky v max. výši, mobilní telefon, firemní akce, občerstvení na pracovišti, premie, aj.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017