Volné pracovní místo  Vedoucí metalografické laboratoře.

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 24 000–35 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zodpovědnost za vedení týmu metalografické laboratoře, provádění metalografických zkoušek, kontrola a ověřování výsledků zkoušek, zajištění zkoušek tvrdosti HV a zajištění kontroly kalících médií, řízení dokumentace a záznamů metalografické laboratoře, účast při zákaznických auditech.
Požadavky: VŠ techn. zaměření, znalost AJ výhodou, praxe v metalografické laboratoři, znalost požadavků v oblasti kvality, znalost norem ISO, ČSN EN, DIN, analytické, organizační a komunikační schopnosti.
Výhody: mimořádné bonusy formou 13. a 14. platu, široká možnost vzdělávání, podpora osobního i profesního růstu, odborná školení, týden dovolené navíc, benefity v rámci sociálního programu.

Benefity

  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016