Volné pracovní místo  VEDOUCÍ MYČKY A KOMPLETACÍ

Lokalita 750, Chrastava
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 29 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
  • Koordinace logistických procesů (doprava, tok materiálu)
  • Podílení se na zlepšování logistických procesů ve výrobě
  • Organizace, plánování, kontrola a vyhodnocování práce oddělení skladu a logistiky
  • Dohled na podřízené pracovníky a výkon jejich práce
  • Odpovědnost za včasné dodání materiálu a přípravu komponentů pro kompletace či myčku dle plánu
  • Dohled nad ochranu majetku
  • Dohled nad včasným zadáváním veškerých dat o systému (příjem, výdej, přesuny atp.)
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli a dalšími úseky firmy
  • Vedení a účast při provádění soupisů zboží a materiálu a při inventarizacích
Požadujeme
  • Ochotu pracovat v 1 směnném osmihodinovém provozu
  • Předchozí zkušenosti na vedoucí pozici v logistice nebo skladu
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Analytické schopnosti
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, prozákaznický přístup
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Snaha učit se novým věcem
Nabízíme
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Motivační systém odměňování
  • Příjemné pracovní prostředí
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 31.1.2024

Máte zájem o nabídku VEDOUCÍ MYČKY A KOMPLETACÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Denisa Susová z Wassa commercial, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku VEDOUCÍ MYČKY A KOMPLETACÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.