Volné pracovní místo Vedoucí odboru investic a projektové podpory

10.1.2015
Město Tišnov
Místo pracoviště
nám. Míru 111, Tišnov, 666 01, Tišnov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

MĚSTO TIŠNOV VYHLAŠUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
pro obsazení funkce Vedoucí Odboru investic a projektové podpory.

Popis pracovní pozice:
řízení činností a procesů danéhoodboru, odpovědnost za přípravu a realizaci investic, odpovědnost za získávání finančních prostředků z využitelných dotačních titulů, odpovědnost za zpracování dotačních žádostí, odpovědnost za kompletní koordinaci a realizaci projektů, dohled nad projekty, odpovědnost za kompletní přípravu, administraci a udržitelnost projektů

Požadavky:
ukončené VŠ vzdělání technického, stavebního, ekonomického, popř. právního zaměření, znalost zákonů ve veřejné správě (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon č. 500/2004 Sb., správní řád; zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; zákon č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách; zákon č. 183/2006 Sb., stavební zákon),
dobrá uživatelská znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B, morální bezúhonnost, komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita, důslednost, pečlivost, kreativita a obchodní uvažování

Písemné přihlášky s požadovanými přílohami předejte na podatelnu MěÚ Tišnov nebo zašlete v termínu do 28.01.2015 – do 17:00 hod. na adresu Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 Tišnov, a to v zalepené obálce s textem: „Výběrové řízení – Vedoucí Odboru investic a projektové podpory – NEOTEVÍRAT“.
Další informace na  poslat email