Volné pracovní místo  Vedoucí oddělení montáže

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 75 000 Kč / měsíc

Do automobilové výrobní společnosti v Tachově otevíráme zajímavou kariérní příležitost na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ MONTÁŽE

Váš profil:
  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • praxe v oblasti výroby montážních linek, výroby spojené s montáží dílů
  • ochota cestovat na služební cesty, aktivní řešení problémů, týmový hráč

Náplň práce:
  • vedení technologie pro montáž a řešení problémů
  • zhotovení procesních diagramů pro montáž
  • příprava technologie montáže pro nové projekty - posouzení technologické náročnosti, navržení postupu výroby, atd.
  • zhotovování layoutu, atd.

Nabízíme:
  • příspěvek na dojíždění
  • působnost v závodě s moderním zařízením
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • profesní vzdělávací kurzy
  • závodní stravování, stravenky
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění, atd.

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2017