Volné pracovní místo  Vedoucí oddělení provozu lokálních zdrojů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Teplárny Brno, a.s. přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Vedoucí oddělení provozu lokálních zdrojů"
Požadavky:
Vzdělání SŠ/VŠ - technického směru (strojní, elektro nebo stavební)
Praxe v oboru energetika, elektrotechnika, teplárenství, plynárenství, vodárenství, TZB - nejméně 5 roků
Praxe v řízení pracovního kolektivu o velikosti nad 20 podřízených pracovníků alespoň 3 roky
Dobrá znalost MS Office - Word, Excel, Outlook, Znalost Aj nebo Nj výhodou
Zkušenosti s podnikovými informačními systémy z pohledu klíčového uživatele výhodou
Znalost speciálního SW (TIS/TOMS, CAD, CAE atd.) vítána, Řidičské oprávnění skupiny "B" a praxe v řízení vozidla, aktivní řidič, Komplexní přehled o energetickém trhu v České republice
Dobrá znalost legislativy v oboru energetiky, TZB a stavebnictví vítána, Odborná technická osvědčení vítána, Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce) ,Motivační dopis.
Dovednosti:
Silná orientace na dosažení stanoveného cíle
Schopnost identifikace nových obchodních příležitostí a aktivního řízení obchodních vztahů
Dobrá úroveň slovní a písemné komunikace, předpoklady pro vedení jednání, asertivita
Analytické myšlení a schopnost rychlého úsudku a rozhodování, Prezentační dovednosti a příjemné vystupování, Předpoklady pro vedení lidí v rámci projektu a schopnost týmové spolupráce, Odpovědnost, iniciativa a vysoká flexibilita, Plánovací a organizační předpoklady
Ochota se dále vzdělávat.
Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Zajištění kompletní správy (legislativní, bezpečnostní, ekonomické ...) provozu lokálních zdrojů (blokové, domovní plynové kotelny a výměníkové, předávací stanice) v městě Brně, jedná se o cca 1 700 lokálních zdrojů. Organizování a koordinace procesu efektivní výroby a dodávek tepelné energie s cílem dosažení maximální životnosti a ekonomičnosti včetně optimální kvantity a kvality vyrobené a dodané tepelné energie. Organizace optimálního kapacitního řízení lidských zdrojů. Vytváření podkladů pro tvorbu provozních a investičních plánů. Vedení systematického vyhodnocování a kontrol plnění a nákladů na provoz lokálních zdrojů.
Zpracování podkladů pro investiční výstavbu. Vyhledávání a podílení se na nových příležitostech, jako jsou rekonstrukce a provoz nových zdrojů nebo zdrojů provozovaných třetí osobou. Vytváření a aktualizace smluvních dokumentů v rámci provozovaných zdrojů v objektech vlastníků zdrojů a v rámci servisu a dodávek, které zajišťují externí společnosti.
Rozvoj procesu efektivní výroby a dodávek tepelné energie s důrazem na inovace.
Spolupráce s oddělením oprav a údržby v rámci plánovaných i operativních zákroků v souvislosti s opravami, údržbou a servisem na lokálních zdrojích.
Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti, Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity, Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody na trvalý pracovní poměr.
Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis, kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději do 12.6. 2017 do 14:00 hod.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat - Vedoucí oddělení provozu lokálních zdrojů".
Podrobné informace na použijte odpovědní formulář sekce

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017