Volné pracovní místo  vedoucí OŘJ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • řídí oddělení řízení jakosti
  • řeší neshody ve výrobě ve spolupráci s dalšími příslušnými odd.
  • vede a hodnotí podřízené zaměstnance
Požadujeme:
  • odborné vzdělání v oblasti strojírenství
  • praxe na pozici technické kontroly ve strojírenské firmě
  • znalost problematiky svařování kovů
  • orientace v kontrolních protokolech, v dokumentaci kvality a technických normách
  • znalost práce s 3D měřícími zařízeními výhodou
  • čtení technické dokumentace
  • znalost anglického jazyka
  • znalost práce s PC
  • ŘP sk. B
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno (5 dnů), příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024