Volné pracovní místo  VEDOUCÍ OSTRAHY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce (nejedná se o bezpečnostní agenturu):
Vedoucí ostrahy je kvalifikovaný pracovník zajišťující ostrahu, ochranu majetku a osob, vykonává složitější činnosti s nutností samostatného rozhodování v daném rámci. Při obchůzkách dohlíží na stav technologického zařízení. Řídí činnost svých podřízených pracovníků.
Požadujeme:
  • uživatelská znalost práce na PC (uchazeč je podroben testu)
  • vzdělání - ÚSO
  • 2 roky praxe na vedoucí pozici (na ostraze výhodou)
  • trestní bezúhonnost
  • příjemné vystupování
  • samostatnost, pečlivost, rozhodnost
  • schopnost přijmout odpovědnost, učit se novým věcem a spolupráci v kolektivu
Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr na jednu směnu
  • zaměstnanecké výhody
  • odpovídající platové ohodnocení (od 24 000,- Kč)
Požadovaný nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.5.2017