Volné pracovní místo  Vedoucí pečovatelské služby

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 15 120–22 750 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadované vzdělání:
  • vysokoškolské v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci
  • kvalifikace sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb.
Náplň práce:
  • koncepční manažerská činnost v zařízení sociálního typu - domy s pečovatelskou službou, terénní služby
  • komplexní koordinace a zabezpečování sociálních služeb po odborné, metodické, provozní a ekonomické stránce, včetně kontrolní činnosti.
Praxe minimálně 3 roky v sociální oblasti. Znalost zákona o sociálních službách. Zkušenosti s vedením kolektivu. Organizační schopnosti.
Přihláška do výběrového řízení v podobě strukturovaného životopisu musí být doručena nejpozději do 30. 9. 2016.
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované vzdělání

  • Pečovatelské služby
  • Sociální činnost

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017