Volné pracovní místo  Vedoucí pracovní skupiny/silniční dělník-dělnice

Jsme komplexním dodavatelem v oblasti dopravního značení a bezpečnosti provozu.
Hlavní činností je údržba silnic, realizace vodorovného dopravního značení, instalace silničních ocelových svodidel, instalace svislého dopravního značení, aplikace protismykových a protinámrazových systémů, dodávky veškerého příslušenství a vybavení pozemních komunikací...
Nástup možný IHNED.
Co budete dělat?
  • Vedení skupiny 2- 8 pracovníků
  • Práce na údržbě komunikací
  • Opravy značení
  • Údržba zeleně, atd....
Co požadujeme?
  • Manuální zručnost
  • Samostatné rozhodování, aktivní přístup
  • Spolehlivost a časová flexibilita
  • Dobrý zdravotní stav
Výhodou bude:
  • Praxe v oboru
  • Schopnost pracovat např. s motorovou pilou, křovinořezem
Co nabízíme?
  • Placené přesčasy, výkonostní bonusy, roční odměny
  • Stravenky v hodnotě 130Kč
  • Stabilní a jistou práci ve firmě
  • Příjemný kolektiv, firemní akce
První kontakt e-mailem, telefonicky (Po - Pá, 06:00 - 15:00). nebo osobně (Po - Pá, 06:00 - 15:00, Na Spravedlnosti 1533, Pardubice).

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Vedoucí pracovní skupiny/silniční dělník-dělnice?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Daniel Vak z Silverton s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí pracovní skupiny/silniční dělník-dělnice

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.