Volné pracovní místo  VEDOUCÍ PRACOVNÍK KONTROLY JAKOSTI VE VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: provádí výrobkové a systémové kontroly ve všech fázích výroby (vstupní, mezioperační, konečná). Řeší neshody a reklamace, zajišťuje nápravná opatření. Vede malý kolektiv zaměstnanců. Účastní se auditů a zátěžových zkoušek.
Vyžadujeme: znalost metrologie a práce s měřidly a zařízeními, znalost statické analýzy měření, znalost čtení technické - výkresové dokumentace. Velké pracovní nasazení a psychickou odolnost. Umění komunikovat s lidmi.
Znalost a zkušenost s ISO 9001 a systémem SAP výhodou.
Nabízíme: stabilní zázemí ryze české, více jak 100-leté společnosti. Bez vlivu automotive. Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, sick days, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity apod..
Kontaktovat: v pracovní dny od 7.00 do 15.30 hod..

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.7.2016