Volné pracovní místo  Vedoucí prodejny Elektro Euronics Plzeň

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Koho hledáme?
Spolehlivého a zodpovědného člověka se zkušeností a praxí na řídící pozici v maloobchodním prodeji a
  • Uživatelskou znalostí práce na PC
  • Velmi dobrými komunikačními a prezentačními dovednostmi
  • Analytickým myšlením
  • Samostatného, pečlivého, pracovitého a ochotného učit se novým věcem
  • Trestně bezúhonného a časově flexibilního

Co Vám dá náskok před ostatními kandidáty?
  • Znalost sortimentu a praxe v oboru elektro
  • Příjemné vystupování a umění jednat s lidmi

Jaká bude náplň Vašeho pracovního dne?
  • Vedení maloobchodní prodejny, zodpovědnost za výsledky
  • Vedení a rozvoj personálního týmu prodejny
  • Jednání s obchodními zástupci značek
  • Kontrola hospodaření pobočky
  • Komunikace s centrálou
  • Objednávání a příjem zboží
  • Kontrola pokladny/odvody
  • Prodej zboží a poskytování informací koncovým zákazníkům

Proč se Vám u nás bude líbit?
  • Nabízíme zajímavou práci v perspektivní dynamicky se rozvíjející firmě
  • Nebudete v tom sami, čeká vás týmová práce v příjemném a mladém kolektivu prodejny
  • Nabízíme motivující ohodnocení závislé na výsledcích
  • Čeká Vás široká nabídka zaměstnaneckých benefitů

Předpokládaný nástup:
Září 2016

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016