Volné pracovní místo  Vedoucí prodejny hodinek a šperků

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Do naší prodejny hodinek a šperků hledáme sympatického, empatického a ochotného člověka, který zvládne vedení malého týmu lidí a organizaci celé prodejny. Nyní jsme v malé prodejně (cca 25m) v Mar.Horách, ale v září se budeme stěhovat do nového sídla ve Vítkovicích s velkou prodejnou (cca 200m), ve které pro vás bude určitě radost pracovat. Znalosti z oboru hodinek a zkušenosti s vedením prodejny, jsou velkou výhodou.

Základní parametry nabízené práce
  • Nástup: ihned
  • Mzda: 20.000 Kč / měsíc
  • Pracovní doba: Po-Pá, 9:30 - 18:00
  • Kontaktní osoba: Martin Koňařík, majitel

Náplň práce
  • obsluha zákazníků na prodejně
  • doplňování zboží
  • neustálé zlepšování odborných znalostí o hodinkách
  • servisní práce - úprava délky náramku, výměna baterie, tlaková zkouška a další drobný servis
  • vedení menšího týmu lidí
  • zodpovědnost za chod celé prodejny
  • navrhnování a realizace inovací

Požadavky na uchazeče
  • min. SŠ vzdělání, ale preferujeme VŠ
  • empatie a potřeba pomáhat druhým
  • dobré komunikační dovednosti, příjemný hlas, srozumitelné vyjadřování
  • spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti

Máte zájem? Postupujte podle instrukcí na našich stránkách:
použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016