Volné pracovní místo  Vedoucí prodejny potravin

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 11 440 Kč / měsíc

Baví vás práce s lidmi? Spokojenost zákazníků je pro vás výzvou?
Do naší prodejny přijmeme "vedoucí/ho prodejny".
Náplň práce:
  • vedení prodejny
  • kompletní odpovědnost za chod prodejny a její hospodářské výsledky
  • aktivní účast na vybalování zboží
  • odpovědnost za dodržování a prosazování HACCP, BOZP, PO

Od ideálního kandidáta očekáváme:
  • zkušenost s vedením prodejny, nejlépe v oboru (není podmínkou)
  • ochotu učit se a prosazovat zájmy zaměstnavatele na svěřené prodejně
  • loajalitu a časovou flexibilitu

Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie. Vhodné i pro OZP. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email použijte odpovědní formulář nebo kontakt telefonicky.

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky, příspěvek na dovolenou, prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 15.11.2017