Volné pracovní místo  vedoucí prodejny potravinářského zboží typu MASNA/UZENINY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu - prodejna Kasejovice, práce na dobu určitou.
Náplň práce: řízení pracovního kolektivu, vedení administrativy, objednávky, obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu, ochota učit se, vyučení v oboru prodavač nebo kuchař/číšník a praxe - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme), výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme: zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, zajistíme důkladné zaškolení, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky
Kontakt telefonicky (po-pá 8:00 - 17:00) nebo mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.8.2017