Volné pracovní místo  Vedoucí produktového oddělení v oblasti IT nebo reklamních předmětů a marketingu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vyhrazeno pro OZP.
Místo výkonu práce: Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 3
1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Náplň práce: Řízení malého týmu produktových manažerů, referentů a péče o svěřený sortiment. Zodpovědnost za plnění svěřených úkolů, plnění plánů a náplně práce. Realizace obchodní politiky a úkolů delegovaných ze strany vedení společnosti. Zastřešení a řízení dodavatelské struktury.

Požadavky: Znalost trhu informačních technologií nebo marketingu. Prokazatelné zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky, ŘP sk. B

Výhodou: zkušenosti na pozici obchodního či produktového manažera či reprezentanta, znalost angličtiny

Osobní vlastnosti: aktivní přístup k práci, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody: notebook a telefon k soukromému využití

Nástup možný ihned.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - notebook a telefon k soukromému využití

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2021