Volné pracovní místo  Vedoucí projektu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

AKTUALIZACE 27.6.2016
První kontakt osobní !!!

Kvalifikační požadavky:
  • VŠ / SŠ (stavební nebo strojírenské)
  • Praxe min. 3 roky na podobné pozici
  • Strategické a analytické myšlení
  • Znalost v oblasti projektového řízení
  • Orientace v platné legislativě ČR
  • Pokročilá znalost práce na PC MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Výborná znalost AJ (slovem i písmem)
  • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
  • Organizační, manažerské a komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B + praxe
  • Znalost ISO 9001, ISO 14001

Doplňující informace:
  • smlouva na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení
  • hrubá mzda 35-40 000Kč (fixní mzda + variabilní)
  • Zázemí silné, zahraniční společnosti
  • Možnost zaškolení
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí

Náplň pracovní pozice:
  • Administrativní příprava projektů
  • Řízení projektů na základě projektového plánu
  • Analýza požadavků zákazníka a jejich převedení do výroby
  • Vedení menšího týmu podřízených
  • Spolupráce s vedoucími oddělení na přípravě a kontrole projektů
  • Zodpovědnost za hospodářské výsledky

Místo výkonu práce: TOUAX s.r.o. , Supíkovice č.p. 236,790 51 Supíkovice

Zaměstnanecké výhody:
  • příspěvek na stravování, zaškolovací program, materiál za nákupní ceny
  • roční bonus
  • docházkový bonus – den volna za každé 3 měsíce bez nemoci

Zájemci se mohou hlásit:
  • osobně na pracovišti zaměstnavatele Supíkovice č.p. 236, 790 51 Supíkovice

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.10.2016