Volné pracovní místo  Vedoucí provozu a výroby Hořice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Mzdové ohodnocení: od 20 tis. plus motivační složka

Požadujeme:
  • min. SŠ odborné vzdělání technického, ekonomického směru
  • min. 5 let praxe na stejné (vyšší management) či obdobné pracovní pozici (střední management)
  • znalost výrobních a všeobecných vnitropodnikových procesů
  • znalost MS Office na pokročilé úrovni (Excel)
  • řídící a organizační schopnosti, zodpovědnost a rozhodnost, ochotu se dále vzdělávat
  • časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu
  • analytické a technické myšlení, přesnost, preciznost
  • IS Helios výhodou

Nabízíme:
  • nástup možný dle dohody
  • dobré finanční ohodnocení
  • PP na dobu neurčitou
  • možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji společnosti

Popis pozice:
  • řídí a koordinuje projekty společnosti v oblasti výroby jízdních kol (zajištění, příprava, plánování výroby) včetně servisních činností
  • zastřešuje chod výrobního závodu
  • odpovídá za provádění inventur zásob svěřeného úseku
  • aktivně spolupracuje s obchodním ředitelem, finanční ředitelkou, jednatelem společnosti, vedoucími ostatních úseků
  • vede a motivuje podřízené pracovníky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016