Volné pracovní místo  Vedoucí provozu (manager)

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 22 000–35 000 Kč / měsíc

Hledáme schopného a sebevědomého kolegu s dobrými komunikačními schopnostmi na managerskou pozici vedoucí provozu. Člověka, který bude mít dobré předpoklady a ambice, postoupit na pozici ředitel společnosti a bude ochoten pro to hodně udělat.

Nástup: podle domluvy (může být ihned)

Náplň práce:
  • zodpovědnost za chod prodejny, skladu a expedice (a všech lidí a procesů, které jsou součástí těchto oddělení)
  • řízení a optimalizace procesů
  • vedení, motivování a inspirování lidí

Požadujeme:
  • Min. 3 roky praxe na vedoucí pozici
  • dobré komunikační dovednosti, včetně prezentace
  • dobrá znalost řízení procesů a vedení lidí
  • ambice a chuť neustále na sobě pracovat

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016