Volné pracovní místo  Vedoucí provozu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 130 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Armáda spásy, Domov Přístav - Zukalova, Zukalova 1401/3, 703 00 Ostrava

Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Náplň práce:
1)Vedoucí provozu vytváří a trvale zajišťuje podmínky pro chod technickohospodářského a stravovacího úseku.
2)Koordinuje a řídí práci THP pracovníků.
3)Zajištuje logistiku a komunikuje s dodavateli.
4)Koordinuje údržbu a opravy v zařízení, zajišťuje pravidelné revize.
5)Vede evidenci PO a BOZP, evidenci OOPP.
6)Dbá na dodržování zásad HCCP a vede stravovací úsek (tvorba JL, koordinace práce ve výdejně jídla.).
7)Vede evidenci hlášení odpadů.
8)Řeší denní provozní situace.
9)Vede skladové hospodářství.

Předpokládané datum nástupu: 1. 8. 2016.

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.

Požadujeme:
-Praxe v oboru gastronomie a znalost výživových norem výhodou.
-Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců výhodou.
-Trestní bezúhonnost. ŘB sk. B.
-Zdravotní průkaz.
-Znalost práce na PC.
-Samostatnost, důslednost, schopnost spolupráce v týmu, flexibilita, empatie.
-Respektování křesťanských zásad Armády spásy.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravu, příspěvek na dovolenou, týden dovolené navíc.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016