Volné pracovní místo  VEDOUCÍ SERVISU VOZIDEL IVECO, FIAT

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ SERVISU VOZIDEL IVECO, FIAT
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned
  • Náplň práce: zajištění chodu provozu v oblasti servisu vozů (záruční a běžné opravy); organizaci prací a vedení týmu servisu
  • Požadujeme: min. vyučení - vzdělání technického směru (SPŠ dopravní, autoopravárenství, apod.); zájem o obor; proklientský přístup; energický člověk, schopný motivovat tým, tah na branku; předchozí praxi na pozici přijímacího technika/vedoucího autoservisu
  • Nabízíme: zázemí stabilní společnosti; pravidelná odborná školení a vzdělávání; nové a kvalitně vybavené pracovní prostředí; výborné mzdové ohodnocení a motivační odměny; firemní benefity (příspěvek na stravování, slevy na firemní produkty); PC, mobilní telefon, služební vůz
  • Upřednostňujeme zaslání životopisu na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.8.2016