Volné pracovní místo  VEDOUCÍ SKLADU - SKLADNÍK

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VEDOUCÍ SKLADU - SKLADNÍK
  • PP na dobu neurčitou; nástup možný ihned
  • Jsme českým výrobcem a prodejcem bytového textilu, zejména prošívaných přikrývek, polštářů a drobného bytového sortimentu
  • Náplň práce: jedná se o vyskladnění, naskladnění zboží a e-shopů; vystavování dodacích listů; úzká spolupráce se skladovou účetní; práce s logistickými systémy České pošty a jiných přepravců
  • Požadujeme: ÚSO vzdělání; znalost účetního programu Trisoft výhodou; bezúhonnost; práce s PC na velmi dobré úrovni; časovou flexibilitu; rozhodnost; samostatnost; organizační schopnosti; ŘP, popř. zkoušky na VZV; zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Nabízíme: příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
  • V případě zájmu kontaktujte: Šimáková Pavla, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
  • Více informací o společnosti na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017