Volné pracovní místo  VEDOUCÍ SKLADU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 34 000–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • koordinace a řízení každodenních logistických operací
  • zodpovědnost za správnost zásob a materiálové toky
  • organizace a řízení týmu pracovníků skladu
  • zavádění a optimalizace procesů podporujících efektivní řízení skladu
  • komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost NJ výhodou
  • zkušenost s vedením týmu
  • komunikační, organizační a manažerské dovednosti, silná osobnost
  • příjemné vystupování
Nabízíme:
  • pozici v úspěšné a rostoucí společnosti
  • atraktivní a motivující finanční ohodnocení, odpovídající benefity

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, posílejte své životopisy na: použijte odpovědní formulář TEL: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016