Volné pracovní místo  Vedoucí skladu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 38 304 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň
-Zodpovědnost za sklad a řízení činnosti oddělení skladového hospodářství
-Zodpovědnost za plynulé zásobování materiálem pro výrobu
-Zodpovědnost za provádění průběžných inventur
-Zodpovědnost za přesnost skladu
-Plánování budgetu a zodpovědnost za dodržení budgetu
-Koordinace externích operací a dodávek v externím skladu
-Kontrola správnosti evidence materiálu na skladech
-Zodpovědnost za provádění kontrolní činnosti a udržování IT systému skladu (SAP)
Požadujeme
-SŠ, VŠ (technické zaměření výhodou)
-Praxe ve skladování a logistice ve strojírenském průmyslu min. 3 roky
-Zkušenost s vedením lidí
-Znalosti práce na PC (SAP, Microsoft Excel)
-komunikativní osobnost, flexibilita
-komunikativní znalost AJ
-Samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
-Možnost flexibilní pracovní doby
Pozice je zařazena do grade 12.
Kontakty
-Telefon na personální oddělení: použijte odpovědní formulář nebo: použijte odpovědní formulář , mobil č.: použijte odpovědní formulář
Adresa:
Bombardier Transportation Czech Republic a.s., Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penz. připojištění, zvýhodněné mobilní tarify, sportovní a kulturní
  • Podnikové stravování - dotované
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 24.8.2017