Volné pracovní místo  Vedoucí směny - Shift supervisor

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 44 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Zajištění všech výrobních procesů v co nejhladším průběhu.
  • Zodpovědnost za své podřízené v souladu se zásadami a postupy společnosti.
  • Identifikace problémů s výkonem operátorů a zajištění jejih proškolení.
  • Organizace a rozvrh výroby na příslušná stanoviště.
  • Upozorňování nadřízeného na jakékoli zpoždění výroby nebo nepřítomnost operátorů.
  • Zodpovědnost za nepřetržité fungování od začátku do konce směny.
  • Provádění úkonů nezbytných pro hladké fungování výroby.
  • Správné zásobování výroby.
  • Zajištění kvalitní předání směny směně následující.

Požadujeme:
  • Anglický jazyk.
  • Praxe na obdobné pozici nutností, optimálně zkušenost s cca 8 členným týmem.
  • Zkušenosti s operativním řízením výroby a reakcí na změny ve výrobním plánu.
  • Uživatelská znalost MS Office je nutností.
  • Ochota pracovat ve směnném provozu.
  • Proaktivní přístup.
  • Hledáme férového, samostatného kolegu/kolegyni, který je proaktivní a má příkladný přístup k práci.

Nabízíme:
  • práci v tichém, čistém, klidném provozu
  • férové finanční ohodnocení
  • 13. mzda rozdělená na letní / zimní bonus
  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den
  • příplatek 25% za noční směny
  • dopravu z Plzně
  • 1000 Kč na Sodexo kartu každý měsíc (po zkušební době)
  • příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)

Prvotní kontakt na zaměstnavatele:

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 5.6.2023

Máte zájem o nabídku Vedoucí směny - Shift supervisor?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Veronika Birndtová z National Pen Czech s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí směny - Shift supervisor

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.