Volné pracovní místo  Vedoucí směny - směnový mistr

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 500–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Industry park Bezděčín
Bezděčín č.p. použijte odpovědní formulář Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • zodpovídá za výrobu, zahajuje výrobu, přebírá směnu z předcházející směny, ukončuje výrobu a uzavírá objekt
  • rozděluje operátory na jednotlivá pracoviště s ohledem na plán výroby, stav S a Z a úroveň operátorů - Matice polyvalencí
  • řídí práci operátorů, zajišťuje dostupnost výrobní dokumentace pro operátory
  • zodpovídá za organizaci šatních skříněk, za 5S na směně
  • zodpovídá za zadávání výrobních dat
  • podílí se na střídání operátorů o přestávkách
  • podílí se na plánování výroby
  • zaškoluje nové pracovníky na pozicích operátorů, vyhodnocuje zaškolení
  • je členem požární a zdravotní hlídky na provoze

Požadavky:
  • SO, vyučení
  • aktivní přístup k plnění svých pracovních povinností
  • preferovaná praxe v průmyslové výrobě, popř. Automotive
  • čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody:
  • příjemné pracovní prostředí v malé výrobní firmě v blízkosti Mladé Boleslavi
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky za každý odpracovaný den, bez finanční spoluúčasti zaměstnance
  • měsíční prémie za docházku, kvalitu a osobní hodnocení (v hodnotě až 2500,-/měsíc)
  • pravidelný roční nárůst mzdy

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017