Volné pracovní místo  Vedoucí směny ve výrobě / Seřizovač

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • manuální/technická zručnost (praxe v seřizování výrobních linek, případně obdobné činnosti)
  • schopnosti vést kolektiv, praxe v této oblasti výhodou
  • praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC
  • organizační a komunikační schopnosti
  • loajalita, zodpovědný a aktivní přístup
  • chuť učit se novým věcem

Náplň práce:
  • seřizování/nastavování výrobních linek, spolupráce se seřizovači
  • organizace toku materiálu, práce se čtečkou čárových kódů
  • práce na PC
  • vedení menšího kolektivu
  • organizace práce podřízených dle denního rozpisu
  • odpovědnost za kvalitu výroby

Směnnost: pouze denní 12ti hodinové směny – krátký, dlouhý týden

Co Vám společnost LIKOV s.r.o. nabízí?
  • mzdový růst
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • pololetní a roční prémie
  • příspěvek na závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

Nástup: dle dohody

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti LIKOV s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016