Volné pracovní místo  Vedoucí sociálního úseku

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 40 530–53 210 Kč / měsíc

Náplň práce: Organizace, řízení a koordinace sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem. Plánování a organizování vzdělávání pro zaměstnance. Podílení se na sociálním šetření u žadatelů o službu, zjišťování jejich potřeb. Zajišťování kvalitní péče a podpory klientů. Metodické vedení individuálního plánování. Koordinace komunikace s rodinami klientů a dalšími externími partnery. Zpracování statistik, rozborů a ročních zpráv o činnosti. Úzká spolupráce s vedoucími ostatních úseků.
Požadavky: VŠ nebo VOŠ dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách. Znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a standardů kvality. Praxe z prostředí pobytového typu služeb. Praxe na vedoucí pozici min. 3 roky. Znalost programu Cygnus 2 (výhodou)
Zařazení do 10. platové třídy dle NV č.531/2021 Sb., dle praxe

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Podnikové stravování - dotované závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie - příplatek za vedení 6 100 Kč, osobní ohodnocení až 7 000 Kč, roční odměny
  • Jiné výhody - příspěvek na spoření na stáří, podpora vzdělávání

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Vedoucí sociálního úseku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Michaela Pučálková z Dům sociálních služeb Pacov, p.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vedoucí sociálního úseku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.