Volné pracovní místo  Vedoucí stavby výrobní linky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Hálkova č.p. 171/2, Olomouc.

Požadavky:
  • SŠ, VŠ vzdělání technického zaměření - strojírenství
  • zkušenost s řízením zakázek ve výstavbě strojírenských celků (výrobních linek a podobně), automotive výhodou
  • schopnost vést a řídit tým
  • základní orientace v logistice
  • odolnost vůči stresu
  • jazyky: NJ, AJ, RJ výhodou
  • ochota k cestování, možnost dlouhodobého pobytu v zahraničí

Hledáme silnou, komunikativní a flexibilní osobnost.

Náplň práce:
  • organizace výstavby svařovacích linek na místě u zákazníka s flexibilním reflektováním jeho potřeb
  • koordinace týmů a prací na stavbě
  • komunikace a koordinace se všemi odděleními v domovské společnosti - konstrukce, plánování, simulace, automatizace, výroba, nákup

Nabízíme:
Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, pružnou pracovní dobu, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, firemní akce, bonusy/prémie, stravenky.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT - TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016